Home | O nás | Stanovy spolku | Kontakt | Registrace
 HledatMapa stránek
Spolek pro Ďáblice
Registrováno: 47 uživatelů.

TÉMA

Skládka Skládka

Letová dráha Letová dráha

Pražský okruh Pražský okruh

Životní prostředí Životní prostředí

Územní plán Územní plán

Ochrana zeleně Ochrana zeleně

Ostatní Ostatní

Zprávy z jiných o.s. Zprávy z jiných o.s.

Projekt Náměstí Projekt Náměstí

Ďáblické rezidence Ďáblické rezidence

RUBRIKY

Vyjádření České lékařské společnosti k navrhu na zvýšení hladiny hluku Aktuality

Články Články

Dokumenty Dokumenty

Názory  a dopisy Názory a dopisy

Legislativa Legislativa


Zastupitelstvo hl. m. Prahy bude rozhodovat o budoucnosti skládky již 3. 11. 2011

Na příštím zasedání zastupitelstva hl. m. Prahy v budově MHMP na Mariánském náměstí se budou projednávat  námitky  ke konceptu územního plánu hlavního města Prahy. Jeden z bodů programu je rozpor mezi uplatněnými zásadními připomínkami MČ Praha - Ďáblice a jejich navrhovaným vyhodnocením zásadních připomínek  označených magistrátem č.  47/12030 a č. 47/12047 ke konceptu ÚP hl.m. Prahy. Jedná se právě o rozšíření skládky v Ďáblicích. Občanské sdružení svoje negativní stanovisko již vícekrát magistrátu poskytlo a bude nadále prosazovat ukončení skládkování v Ďáblicích. Program zastupitelstva je v příloze.

 

Jednání zastupitelstva je otevřené veřejnosti, přijďte kdo můžete se podívat a hlásit se o slovo k tomuto bodu programu, aby vaše názory byly zastupitelům známy. Protože je bodů k projednání mnoho a Ďablic se týká bod č. 68 programu, můžeme předpokládat, že se zasedání protáhne do pátku. Pokud budeme dopředu vědět, že se o budoucnost skládky bude rozhodovat v pátek, budeme vás  o tom na našich stránkách informovat. Bylo by dobré, kdo budete mít zájem přijít a podpořit nejen zástupce občanského sdružení, ale i starostu, který tam bude mít hlavní slovo, abyste se přihlásili buď mailem na adresu sdružení nebo telefonem  a my vás pak vyzveme k účasti, až bude situace aktuální, abyste tam zbytečně netrávili spoustu času. Nevíme, zda je v tom záměr, takto postupovat při projednávání 60 rozporů 35 městských částí v jednom zasedání zastupitelstva, ale v každém případě bychom jim to neměli usnadnit a měli bychom přijít v co největším počtu a dát najevo, že rozšíření skládky si nepřeje jen starosta a předsedkyně o.s., ale většina občanů v Ďáblicích.


[Zpět]UŽIVATEL

Uživatel: Heslo:


Stát se členem sdružení!


Přiso - Ekofórum-Přiso - Ekofórum

Arnika-Arnika

Nerwy.cz-NeRWY / Ne letecký hluk na severu Prahy

Auto*Mat-http://www.auto-mat.cz/

o.s. Čistý Střížkov-Hlavní cíl: Zabránit rozšiřování činnosti jakékoliv firmy, která by zhoršila natrvalo životní prostředí v bezprostřední blízkosti našich domovů.

Ďáblické rezidence-Ďáblické rezidence aneb pořiďte si byt u největší pražské skládky

o.s. Nad Drahaňským údolím-o.s. Nad Drahaňským údolím

Praguewatch.cz-Praha pod lupou
Home | O nás | Stanovy spolku | Kontakt | Registrace