Home | O nás | Stanovy spolku | Registrace | Kontakt | Dokumenty
 HledatMapa stránek
Spolek pro Ďáblice
Registrováno: 47 uživatelů.

TÉMA

Skládka Skládka

Letová dráha Letová dráha

Soubor Areál Ďáblice Soubor Areál Ďáblice

Pražský okruh Pražský okruh

Životní prostředí Životní prostředí

Územní plán Územní plán

Ochrana zeleně Ochrana zeleně

Ostatní Ostatní

Zprávy z jiných o.s. Zprávy z jiných o.s.

Projekt Náměstí Projekt Náměstí

General General

Ďáblické rezidence Ďáblické rezidence

RUBRIKY

Vyjádření České lékařské společnosti k navrhu na zvýšení hladiny hluku Aktuality

Články Články

Dokumenty Dokumenty

Názory  a dopisy Názory a dopisy

Legislativa Legislativa


Zastupitelstvo hl. m. Prahy bude rozhodovat o budoucnosti skládky již 3. 11. 2011

Na příštím zasedání zastupitelstva hl. m. Prahy v budově MHMP na Mariánském náměstí se budou projednávat  námitky  ke konceptu územního plánu hlavního města Prahy. Jeden z bodů programu je rozpor mezi uplatněnými zásadními připomínkami MČ Praha - Ďáblice a jejich navrhovaným vyhodnocením zásadních připomínek  označených magistrátem č.  47/12030 a č. 47/12047 ke konceptu ÚP hl.m. Prahy. Jedná se právě o rozšíření skládky v Ďáblicích. Občanské sdružení svoje negativní stanovisko již vícekrát magistrátu poskytlo a bude nadále prosazovat ukončení skládkování v Ďáblicích. Program zastupitelstva je v příloze.

 

Jednání zastupitelstva je otevřené veřejnosti, přijďte kdo můžete se podívat a hlásit se o slovo k tomuto bodu programu, aby vaše názory byly zastupitelům známy. Protože je bodů k projednání mnoho a Ďablic se týká bod č. 68 programu, můžeme předpokládat, že se zasedání protáhne do pátku. Pokud budeme dopředu vědět, že se o budoucnost skládky bude rozhodovat v pátek, budeme vás  o tom na našich stránkách informovat. Bylo by dobré, kdo budete mít zájem přijít a podpořit nejen zástupce občanského sdružení, ale i starostu, který tam bude mít hlavní slovo, abyste se přihlásili buď mailem na adresu sdružení nebo telefonem  a my vás pak vyzveme k účasti, až bude situace aktuální, abyste tam zbytečně netrávili spoustu času. Nevíme, zda je v tom záměr, takto postupovat při projednávání 60 rozporů 35 městských částí v jednom zasedání zastupitelstva, ale v každém případě bychom jim to neměli usnadnit a měli bychom přijít v co největším počtu a dát najevo, že rozšíření skládky si nepřeje jen starosta a předsedkyně o.s., ale většina občanů v Ďáblicích.


[Zpět]UŽIVATEL

Uživatel: Heslo:


Stát se členem sdružení!


NaZemi-Hájíme důstojné pracovní podmínky. NaZemi.

Arnika-Arnika

Nerwy.cz-NeRWY / Ne letecký hluk na severu Prahy

Auto*Mat-http://www.auto-mat.cz/

o.s. Čistý Střížkov-Hlavní cíl: Zabránit rozšiřování činnosti jakékoliv firmy, která by zhoršila natrvalo životní prostředí v bezprostřední blízkosti našich domovů.

o.s. Nad Drahaňským údolím-o.s. Nad Drahaňským údolím

Praguewatch.cz-Praha pod lupou
Home | O nás | Stanovy spolku | Registrace | Kontakt